آخرین ارسال های انجمن پشتیبانی

آخرین نظرات

درود بر شما
این دوره کاملا رایگان بود و قسمت های بعدی هم در سایت منتشر نمیشود
سلام. چرا این بسته نصبی وب سایت آماده نصب رایگان فروشگاهی Shaper Shopin رو حذف کردین؟
اگر ممکنه مج...
با سلام
این دوره چند قیمت هست؟
آیا همه دوره ها منتشر میشه در سایت یا نه؟
با سلام آپدیت افزونه اتصال به بانک ملت را میتوانید از سایت جومینا مارکت دانلود بفرمایید joominamar...
29
آبان
1395

پلاگین اتصال j2Store به درگاه ایران کیش

پلاگین اتصال j2Store به درگاه ایران کیش
(3 رای)
پلاگین اتصال J2Store به درگاه ایران کیش وظیفه اتصال فروشگاه ساز J2store به درگاه ایران کیش را عهده دار است و پس از نصب این پلاگین کاربران شما می تونند از این پس از درگاه ایران کیش نیز به پرداخت هزینه محصولات بپردازند.
فروشگاه ساز j2store یکی از چندین فروشگاه ساز جوملا است که قابلیت تبدیل مطالب جوملا به فروشگاهی قدرتمند را دارا میباشد این فروشگاه ساز قبلا توسط تیم توسعه و برنامه نویسی جومینا در سایت جومینا به صورت فارسی شده منتشر شده است که میتوانید آن را از اینجـــا دانلود بفرمایید و طبق قولی که هنگام انتشار این افزونه داده بودیم امروز پلاگین بانکی درگاه ایران کیش را نیز منتشر می کنیم.

کلیه پلاگین های بانکی در سایت جومینا به صورت کد باز منتشر میشود از خرید افزونه های پرداخت کد شده از افراد نا مغتبر بپرهیزید . سایر پلاگین های پرداخت افزونه J2Store را میتوانید از بخش افزونه های بانکی سایت جومینا برایگان دانلود بفرمایید


آموزش نصب افزونه :پس از دانلود پلاگین به قسمت مدیریت جوملای خود رفته و همانند دیگر افزونه ها از منوی بالا وارد افزونه ها -> مدیریت افزونه ها -> و نصب شده و با انتخاب فایل دانلود شده افزونه اقدام به نصب این پلاگین نمایید .پس از نصب به مدیریت پلاگین ها رفته و پلاگین پرداخت انلاین درگاه ایران کیش j2store را فعال و تنظیمات مربوط به درگاه خود را وارد نموده و ذخیره نمایید.
دانلود فایل پیوست
پلاگین اتصال j2Store به درگاه ایران کیش دانلود

رمز فایل فشرده : www.joomina.ir

برای دانلود این فایل شما به قیمت 0 امتیاز نیاز دارید


      اما تنها 25% آن از شما کسر میگردد
تاریخ شنبه, 29 آبان 1395 10:35 دانلود 161
از شما استدعا داریم که مشکلات خود را در رابطه با کارکرد افزونه ها در انجمن پشتیبانی جومینا مطرح نمایید . قسمت نظرات سایت صرفا جهت دریافت نظرات شما عزیزان در راستای بهبود عملکرد سایت در نظر گرفته شده است

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید
  • اولین نظر را شما بدهید
No Internet Connection