آخرین ارسال های انجمن پشتیبانی

آخرین نظرات

درود بر شما
این دوره کاملا رایگان بود و قسمت های بعدی هم در سایت منتشر نمیشود
سلام. چرا این بسته نصبی وب سایت آماده نصب رایگان فروشگاهی Shaper Shopin رو حذف کردین؟
اگر ممکنه مج...
با سلام
این دوره چند قیمت هست؟
آیا همه دوره ها منتشر میشه در سایت یا نه؟
با سلام آپدیت افزونه اتصال به بانک ملت را میتوانید از سایت جومینا مارکت دانلود بفرمایید joominamar...
29
آبان
1395

پلاگین اتصال K2Store به درگاه ایران کیش

پلاگین اتصال K2Store به درگاه ایران کیش
(3 رای)
پلاگین اتصال K2Store به درگاه ایران کیش وظیفه اتصال فروشگاه ساز k2store به درگاه ایران کیش را عهده دار است و پس از نصب این پلاگین کاربران شما می تونند از این پس از این درگاه نیز به پرداخت هزینه محصولات بپردازند.
نسخه فارسی افزونه k2store پیشتر توسط تیم توسعه و برنامه نویسی جومینا منتشر شده و طبق قولی که هنگام انتشار این افزونه داده بودیم امروز پلاگین بانکی درگاه ایران کیش را نیز منتشر می کنیم.

k2store یکی از افزونه های وابسته به k2 میباشد و لازم به توضیح نیست که k2 یک سیستم ساخت دهی به مطالب است که آخرین نسخه فارسی به همراه تاریخ جلالی آن نیز در جومینا منتشر شده است .

کلیه پلاگین های بانکی در سایت جومینا به صورت کد باز منتشر میشود از خرید افزونه های پرداخت کد شده از افراد نا مغتبر بپرهیزید . سایر پلاگین های پرداخت افزونه J2Store را میتوانید از بخش افزونه های بانکی سایت جومینا برایگان دانلود بفرمایید


آموزش نصب افزونه :
پس از دانلود پلاگین به قسمت مدیریت جوملای خود رفته و همانند دیگر افزونه ها از منوی بالا وارد افزونه ها -> مدیریت افزونه ها -> و نصب شده و با انتخاب فایل دانلود شده افزونه اقدام به نصب این پلاگین نمایید .پس از نصب به مدیریت پلاگین ها رفته و پلاگین پرداخت انلاین درگاه ایران کیش k2store را فعال و تنظیمات مربوط به درگاه خود را وارد نموده و ذخیره نمایید.

دانلود فایل پیوست
پلاگین اتصال K2Store به درگاه ایران کیش دانلود

رمز فایل فشرده : www.joomina.ir

برای دانلود این فایل شما به قیمت 0 امتیاز نیاز دارید


      اما تنها 25% آن از شما کسر میگردد
تاریخ شنبه, 29 آبان 1395 09:50 دانلود 87

از شما استدعا داریم که مشکلات خود را در رابطه با کارکرد افزونه ها در انجمن پشتیبانی جومینا مطرح نمایید . قسمت نظرات سایت صرفا جهت دریافت نظرات شما عزیزان در راستای بهبود عملکرد سایت در نظر گرفته شده است

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید
  • اولین نظر را شما بدهید
No Internet Connection