آخرین ارسال های انجمن پشتیبانی

آخرین نظرات

مهندس عزیز سلام و عرض ادب و تشکر از شما بابت این همه زحمتی که می کشین
درود بر شما
به سرورتون درخواست ip میدید و میگید رو اکانتتون ست کنه
ip که دریافت کردید در قسمت پر...
سلام
لطفا در مورد اتصال به پروکسی توضیح میدید ؟
14
دی
1393

ماژول هشدار سریع خبری متصل به پیامک

ماژول هشدار سریع خبری متصل به پیامک
(3 رای)

ماژول هشدار سریع خبری متصل به پیامک ایرانیان  ir-payamak.com - در برخی از سایت ها از جمله سایت های خبری چندین نویسنده مطلب وجود دارد در اینگونه از سایت ها برای درج یک خبر و یا یک مطلب سلسله مراتبی وجود دارد که به عنوان مثال به شرح زیر است - سر دبیر ، دروازه بان خبر ، خبر نگار و یا نویسنده و ... حال وفتی نویسنده خبری در سایت وارد میکند بلافاصله سردبیر باید مطلع شود و یا دروازه بان خبر باید مطلع گردد به همین دلیل ماژول بسیار پرکاربردی تهیه شده است که دارای قابلیت های ویژه ای است.

 

 

لازم به ذکر است وب سایت رسمی پیامک ایرانیان وابسته به گروه جومینا به آدرس IR-PAYAMAK.COM بوده و گروه جومینا در مقابل تعاملات کاربران با سایر وب سایت های مشابهه دارای هیچ گونه مسئولیتی نمیباشد

به صورت خلاصه این ماژول دارای این قابلیت میباشد که در بخش ادمین سایت شما میتوانید چندین تیتر و چندین نفر تعریف نمایید سپس اشخاصی که به مدیریت سایت دسترسی دارند تیتر و یا متن پیامک را از متن های تعریف شده انتخاب نموده و اشخاص مورد نظر را مشخص میکنند و دکمه ارسال را میزنند، شاید مشاهده اسکرین شات زیر در درک این مسئله کمک شایانی نماید.

 

امکانات:

- امکان تعریف حداکثر 5 گیرنده

- امکان تعریف حداکثر 5 متن پیشفرض

- امکان نمایش یا عدم نمایش هر یک از گیرندگان و یا متن های پیشفرض

- امکان تعیین و تغییر موقعیت قرارگیری ماژول در عرض قالب مدیریت

- نمایش کشویی ماژول با قرارگیری موس روی آن به جهت بهینه سازی فضای اشغال شده

-

اسکرین شات :

<strong>پیامک</strong> خبری

راهنما : این ماژول عضوی از ماژول های مدیریت سایت است لذا پس از نصب به قسمت مدیریت ماژول ها رفته و ماژول های مدیریت سایت را از پنجره بازشونده انتخاب نمایید سپس موقعیت ماژول را در footer انتخاب و تنظیمات لازم را از داخل ماژول انجام دهید.

برنامه نویس : حسینی پارسا مدیر تیم توسعه افزونه و عضو هسته مدیریتی جومینا

دانلود

از شما استدعا داریم که مشکلات خود را در رابطه با کارکرد افزونه ها در انجمن پشتیبانی جومینا مطرح نمایید . قسمت نظرات سایت صرفا جهت دریافت نظرات شما عزیزان در راستای بهبود عملکرد سایت در نظر گرفته شده است

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید
  • اولین نظر را شما بدهید