آخرین ارسال های انجمن پشتیبانی

آخرین نظرات

مهندس عزیز سلام و عرض ادب و تشکر از شما بابت این همه زحمتی که می کشین
درود بر شما
به سرورتون درخواست ip میدید و میگید رو اکانتتون ست کنه
ip که دریافت کردید در قسمت پر...
سلام
لطفا در مورد اتصال به پروکسی توضیح میدید ؟
01
آذر
1390

آموزش PHP با رویکرد افزونه نویسی جوملا

آموزش PHP با رویکرد افزونه نویسی جوملا
(1 رای)

 

آموزش PHP با رویکرد افزونه نویسی جوملا ( برای اولین بار در ایران )
یکی از مواردی که موجب نگرانی توسعه دهندگان ایرانی جوملا است کمبود برنامه نویسان و توسعه دهندگان افزونه های جوملا است این صنعتی بسیار پر سود است چرا تنها عده معدودی از افراد هستند که قادر به نگارش افزونه برای سیستم مدیریت جوملا میباشند برای شروع به توسعه و افزونه نویسی جوملا تنها یادگیری PHP کافی نیست چرا که گرچه ساختار کد نویسی جوملا بر اساس زبان PHP میباشد اما از چهارچوب ویژه ای برای منطبق سازی دستورات این زبان با جوملا استفاده میگردد.
بر همین اساس تصمیم گرفتیم این کلاس ارزشمند را که برای اولین بار توسط تیم جومینا برگذار میشود را جهت استفاده علاقمندان تشکیل دهیم . فرض ما بر این بوده است که شرکت کنندگان در کلاس دانش لازم در مورد زبان PHP را دارا نمیباشند لذا سرفصل های آموزشی این کلاس بر مبنای آموزش PHP از ابتدا با رویکرد افزونه نویسی جوملا بوده است به نحوی که دانش پذیر پیوستگی ساختار کد نویسی را نه در قالب تئوریک بلکه بصورت عملی درک و اجرا نماید .

لذا گرچه ممکن است شما به عنوان یک متقاضی شرکت در کلاس های اموزشی افزونه نویسی جوملا تسلط کامل بر PHP داشته باشید اما رویکرد این زبان و یادگیری استفاده از دستورات در چهارچوب برنامه نویسی جوملا امری حتمی و لازم جهت ارتقاع مهارت های افزونه نویسی شما بشمار میرود.
از آنجایی که ظرفیت شرکت کنندگان در این کلاس ها محدود است حق تقدم با افرادی است که زود تر ثبت نام مینمایند

 


مدت زمان کلاس : حدودا 80 ساعت قابل افزایش تا 90 ساعت
نحوه برگزاری کلاس : 2 روز در هفته ، هر جلسه 3 ساعت 
مبلغ کلاس : 450 هزار تومان
حداکثر ظرفیت هر کلاس 15 نفر

{module کلاس های افزونه نویسی|none}
از شما استدعا داریم که مشکلات خود را در رابطه با کارکرد افزونه ها در انجمن پشتیبانی جومینا مطرح نمایید . قسمت نظرات سایت صرفا جهت دریافت نظرات شما عزیزان در راستای بهبود عملکرد سایت در نظر گرفته شده است

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید
  • اولین نظر را شما بدهید