آخرین ارسال های انجمن پشتیبانی

آخرین نظرات

با سلام.لطفا اگر امکان دارد این افزونه را بروزرسانی فرمایید.با ورژن های جدید دیجی کام و جوملا سازگار...
سلام و وقت بخیر
من فایل جلسه اول رو دیدم و عالی بود.
میخوام در این دوره شرکت کنم که از ادامه دوره ...
درود بر شما
این دوره کاملا رایگان بود و قسمت های بعدی هم در سایت منتشر نمیشود
30
بهمن
1389

گزارش برگزاری کلاس های طراحی قالب

گزارش برگزاری کلاس های طراحی قالب
(0 رای)

درود بر شما

به شکر خدا کلاس های حضوری آموزش طراحی قالب های جوملا که از تاریخ 23 بهمن در تهران شروع شده بود تمام شد . با اعلام برگزاری این کلاس ها 35 نفر افدام به ثبت نام نموده بودند که ما 8 نفر آقا و 6 نفر خانم را از بین علاقمندان انتخاب نمودیم و کلاس ها با همین تعداد برگزار شد . دلیل اینکه درخواست بسیاری از دوستان برای شرکت در کلاس ها رد شد این بود که کلا کلاس های آموزش طراحی قالب دارای 3 سطح مقدمانی - سطح متوسطه - سطح حرفه ای میباشد و از آنجایی که مدت زمان برگزاری کلاس ها کلا یک هفته بود لذا مجبور بودیم افرادی را انتخاب نماییم که توانایی گذراندن کل مباحث را ظرف یک هفته دارا باشند . لذا با توجه به وارد فوق این دوستان انتخاب شدند .

مفتخرم که اعلام کنم در پایان این کلاس ها توانسته ایم حداقل 8 طراح حرفه ای قالب جوملا را تحویل جامعه طراحی کشور نماییم و از آن مهمتر آن چیزی که شخصا برای من از همه چیز با ارزش تر بوده است این بود که دوستان زیادی را در این کلاس ها یافتم و پیوند هایی بر قرار شد که ارزش مادی نمیتوان بر آن ها گذاشت .

6 خانمی که در کلاس ها شرکت نمودند توانستند کلیه مباحث سطح مقدماتی را با موفقیت بگذرانند و 8 نفر آقایی که در هر 3 سطح را همزمان مطالعه مینمودند در آخر کلاس ها هر کدام یک قالب گرافیکی را طراحی و یا تبدیل نمودند .

مدت زمان آموزش دوره آقایان برای روز اول 12 ساعت نیم  و برای روز دوم 8 ساعت و برای روز سوم هم 10 ساعت بوده ایت که مجموعا 30 ساعت شد و برای خانم ها با توجه به اینکه تنها سطح مقدماتی طراحی قالب تدریس میشد کلا 12 ساعت طول کشید .

تیم جومینا از آن جهت به خود میبالد که همواره کوشیده است تا کارهای خود را به صورت بنیادی و اساسی و ساماندهی نماید به اعتقاد ما اضافه شدن افرادی جدید به جامعه طراحی کشور علاوه بر آنکه موجب تزریق ایده های نو و نفسی تازه به کالبد وب کشور میگردد موجب قدرتمند تر شدن تیم جومینا با جذب افراد نخبه در این زمینه میگردد .

 

با توجه به استقبال صورت گرفته از دور اول آموزش طراحی قالب که برگزار شد تصمیم داریم بزودی دوره دیگری را تنها برای سطوح مبتدی و متوسطه برگزار نماییم که به زودی سر فصل های این دوره ها و همچنین زمان برگزاری آن به اطلاع خواهد رسید

ارادتمند

امیررضا تهرانی

از شما استدعا داریم که مشکلات خود را در رابطه با کارکرد افزونه ها در انجمن پشتیبانی جومینا مطرح نمایید . قسمت نظرات سایت صرفا جهت دریافت نظرات شما عزیزان در راستای بهبود عملکرد سایت در نظر گرفته شده است

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید
  • اولین نظر را شما بدهید