آخرین ارسال های انجمن پشتیبانی

آخرین نظرات

با سلام آپدیت افزونه اتصال به بانک ملت را میتوانید از سایت جومینا مارکت دانلود بفرمایید joominamar...
با سلام آپدیت اون افزونه را میتوانید از سایت جومینا مارکت دانلود بفرمایید و یا شاید خود زرین پال هم ...
با سلام آپدیت اون افزونه را میتوانید از سایت جومینا مارکت دانلود بفرمایید و یا شاید خود زرین پال هم ...
سلام و وقت بخیر
قبلا یک افزونه برای این داشتید پلاگین اتصال Rsmembership به درگاه زرین پال .
اما ...
سلام وقتتون بخیر
آقا ماژول اتصال به زرین پال را دارد؟
22
آذر
1389

شراط ثبت نام در جومینا

شراط ثبت نام در جومینا
(0 رای)

بسمه تعالی

جومینا وب سایتی است که با تکیه بر کارگروهی و تلاش اعضا خود فعالیت مینماید . ما معتقدیم تنها در سایه تلاش مستمر همگی اعضا است که میتوانیم به یکدیگر خدمت نماییم . در جومینا 2 دسته از الحاقات وجود دارد دسته اول به صورت عمومی منتشر میشود و دوسته دوم تنها برای اعضا جومینا منتشر میگردد . ما بر این باوریم که توانایی ما مافوق تصور است اگر همه دست به دست هم دهیم و با هم تلاش کنیم . در همین راستا شخصا به عنوان مدیریت جومینا از ابتدا اعلام نموده ام که جومینا را متعلق به اعضای ان میدانم و در حقیقت جومینا کلوپی است که هر عضو در آن سهام دارد . کار گروهی و استحکام دوستی ها از همه چیز همیشه برای من مهم تر بوده و هست . جهت قدرتمند تر شدن این وب سایت و رفع نواقص قوانین قبلی طبق نظر مدیران جومینا قوانین جدیدی جهت پذیرفته شدن اعضا در بین این جمع نوشته شده است که از شما تقاضا میکنم قبل از درخواست عضویت به دق این قوانین را مطالعه بفرمایید .

قوانین عضویت در جومینا

کاربران گرامی، با قبول کلیه شرایط عضویت در وب سایت جومینا، پایبندی خود را به تمامی قوانین موجود و هر آنچه که در آینده از طرف تیم مدیریت وضع می شود،شرعا و اخلاقا تعهد می نمایند.

وب سایت جومینا به هیچ گروه خاص یا دسته ای وابسته نبوده و صرفا با هدف ارایه خدمات به وب مسترها و کاربران حرفه ای بر پا شده است. با عنایت به این موضوع، خود را مقید به پیروی از اصول حرفه ای می دانیم و تمامی سعی و تلاش خود را در حفظ حقوق توسعه دهندگان جوملا و کاربران محترم وب سایت جومینا، مترجمین فرهیخته و دیگر همکاران به کار خواهیم بست.


این وب سایت با بدست آوردن جایگاه یکتا در بین کلیه سایت های ایرانی، و نیز به عنوان اولین سایت رسمی ارایه کننده ترجمه سیستم مدیریت محتوای جوملا در نسخه 1.6، همانگونه که در وب سایت Joomlacode نیز درج گردیده است، مفتخر است تا با در اختیار گذاشتن امکانات لازم برای وب مستر ها و کاربران ایرانی جوملا، افقی روشن را در کاربری این سیستم ارزشمند، پیش روی اعضاء محترم قرار دهد.بر همین مبنا، کلیه کاربرانی که با قبول شرایط به عضویت در جومینا در می آیند، موظف به رعایت موارد ذیل هستند:


* بذل دقت و توجه در حفظ لینک های منتشر شده و عدم معرفی و لینک دهی آنها در سایت های دیگر، که در صورت وقوع، ضمن لغو عضویت، وب سایت کاربر خاطی در جومینا معرفی میشود


* در راستای تداوم کار گروهی ، عضویت برای تمامی اعضا پس از ورود به جومینا حداکثر 2 ماه در نظر گرفته شده است که این زمان برای تمامی کاربران در صورت فعالیت مثبت قابل تمدید خواهد بود. به عبارت دیگر ادامه عضویت کلیه کاربران، بعد از 2 ماه، منوط به اشتراک مساعی در امر ترجمه، پویایی در فعالیت ها و اهداف انجمن و همکاری با وب سایت جومینا خواهد بود. در غیر اینصورت عضویت کاربر لغو شده و میباید دوباره همانند یک کاربر عادی تقاضای عضویت خود را ارسال نماید


* در صورت ترجمه الحاقات و افزونه های خاص، حق انتشار آنرا به وب سایت جومینا واگذار کرده و انتشار آنرا از طرف جومینا برای عموم و یا تنها برای اعضا خواهید پذیرفت. به عبارت دیگر مترجم حق مالکیت نسبت به ترجمه انجام شده نخواهد داشت و مالکیت آن مربوط به وب سایت جومینا خواهد بود.شرایط و قوانین جدید عضویت در سایت:


1-
کلیه متقاضیان عضویت، می باید دارای وب سایت معتبر باشند . لذا از پذیرفتن وب سایت هایی که معتبر نبوده و یا در حالت دمو هستند معذوریم . اعضا میتوانند از الحاقات مخصوص اعضا برای وب سایت های خود استفاده نموده و یا نسبت به فروش آن اقدام نمایند . در صورتی که هر عضو قصد فروش الحاقات را داشته باشد میباید خود شخصا آن الحاق را برای مشتری خود نصب نماید و از ارسال الحاق مذکور به صورت نصبی خود داری نماید


2-
جهت معرفی و انتخاب اعضاء، فرم شناسایی و عضویت در نظر گرفته شده است. با ارسال اطلاعات از طریق این فرم و بررسی نهایی از طرف ما، اجازه عضویت صادر خواهد شد.
فیلدهای این فرم و صحت مندرجات، سرعت ما را در بررسی ها افزایش داده و درستی آنها تعیین کننده خواهد بود. از نکات عمده در این فرم، آدرس ایمیل شماست که مشخصا در دامنه سایت شما قرار داشته و شما را به عنوان ادمین یا تیم پشتیبان معرفی خواهد نمود. پس لطفا به این نکته توجه دقیق مبذول دارید.

تبصره:


1-2 -
هرگونه اشتباه یا درج اطلاعات غلط، موجب تایید نشدن عضویت و رد فرم ارسال خواهد گردید.

2-2 -
بنابر سیاست های و اهداف سایت، در پذیرش و یا رد هرگونه فرم درخواست مختار بوده و هیچگونه شکایت و اعتراضی را نخواهیم پذیرفت. سیاست های مذکور، شامل: توجه به سوابق کاربران، رویت سایت های معرفی شده و حسب صلاحدید تیم مدیریت الحاقات خواهد بود .

3-2 -
درخواست عضویت با روش های دیگر از طریق تماس و یا ایمیل، به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نخواهد شد. لطفا از این مورد جدا پرهیز نمایید3-
در این سایت سیستم اتوماتیک تشخیص هویت کاربران و شناسایی آی پی آنها فعال شده است. این امر به منظور شناسایی کاربران خاطی و در اموری چون: استفاده از نام های کاربری متعدد، ورود با نام کاربری دیگر اعضا و استفاده از اکانت دیگران و امثالهم یاری رسان خواهد بود. که در صورت تحقق هر یک از موارد ذکر شده، نام کاربری شما بصورت اتوماتیک بن شده و دسترسی شما قطع خواهد شد.
تبصره:


1-3-
عدم واگذاری مشخصات اکانت اعم از یوزر نیم و پسورد به دیگران، اجباری است.

2-3-
برای صحت عمل سیستم، به هیچ عنوان برای ورود به سایت، از پروکسی ها و یا نرم افزار های مربوطه استفاده ننمایید. که در صورت مشاهده ، عضویت شما باطل خواهد شد.

 


از شما استدعا داریم که مشکلات خود را در رابطه با کارکرد افزونه ها در انجمن پشتیبانی جومینا مطرح نمایید . قسمت نظرات سایت صرفا جهت دریافت نظرات شما عزیزان در راستای بهبود عملکرد سایت در نظر گرفته شده است

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید
  • اولین نظر را شما بدهید
No Internet Connection