آخرین ارسال های انجمن پشتیبانی

آخرین نظرات

مهندس عزیز سلام و عرض ادب و تشکر از شما بابت این همه زحمتی که می کشین
درود بر شما
به سرورتون درخواست ip میدید و میگید رو اکانتتون ست کنه
ip که دریافت کردید در قسمت پر...
سلام
لطفا در مورد اتصال به پروکسی توضیح میدید ؟
04
مرداد
1395

جوملا 3.6.0 فارسی جومینا، جوملای بومی ایران منتشر شد

جوملا 3.6.0 فارسی جومینا، جوملای بومی ایران منتشر شد
(2 رای)
با احترام، تيم توسعه جوملا فارسي جومينا مفتخر است انتشار نسخه 3.6.0 از جوملا فارسي جومينا را اعلام نمايد.

اين نسخه از جوملاي بومي ايران در يک نسخه کامل و يک نسخه ي بروز رسان تحت سرور جهت بروز رساني از تمامي نسخ و تمام تيم ها به جوملا 3.6.0 فارسي جومينا و همچنين يک بسته ي زبان فارسي و تقويم شمسي منتشر شده است.

در اين نسخه شاهد بيش از 400 بهبود در هسته و افزونه هاي پيش فرض خواهيد بود، جهت مطالعه عناوین تغییرات در این نسخه به اینجا و جهت مطالعه ی جزئیات به GitHub مراجعه کنید.

همچنين جوملا جهاني در جوملا 3.6.0 نحوه ي بروز رساني هسته جوملا را تغيير داده و يک بخش ويژه ي بروز رساني هسته به جوملا افزوده است، بنا بر اين زين پس امکان نصب بسته هاي بروز رساني از نصاب جوملا وجود نداشته و جوملاي شما به دو روش بروز رساني تحت سرور و بروز رساني دستي از طريق کامپوننت بروز رساني جوملا بروز رسانی خواهد شد.

از آنجايي که نصب بسته ي بروز رسان در جوملا 3.5.1 تفکيک نشده است و همچنين بسته هاي بروز رسان جدید هسته امکان نصب از طريق نصاب جوملا را ندارند، استثنائا در اين نسخه جهت بروز رساني مي بايست به روش هاي زير عمل نمائيد:

لطفا توجه داشته باشيد، فرآيند بروز رساني جوملا خالي از مخاطره نيست، بنا براين قويا" توصيه مي شود قبل از اقدام به بروز رساني، حتما و حتما از جوملاي کنوني خود نسخه ي پشتيبان تهيه کنيد.


1- در صورتيکه کاربر جوملا 3.5.1 جومينا هستيد مي بايست تاکنون پيام بروز رساني جديد را در ادمين جوملاي خود دريافت کرده باشيد، اگر کاربر جوملا 3.5.1 جومينا هستيد و اين پيام را دريافت نکرده ايد لازم است با مراجعه به منوي << کامپوننت ها >> وارد زير منوي << بروز رساني جوملا فارسي جومينا>> شده و يک بار کليد " پاکسازي کش " را بفشاريد، پس از پاکسازي کش خواهيد ديد که جوملاي شما پيام بروز رساني به نسخه ي 3.6.0 را از سرور جومينا دريافت خواهد کرد. سپس بدون تغيير در پارامترهاي موجود با کليک روي کليد " نصب بروز رساني " منتظر بمانيد تا فرآيند بروز رساني تکميل و پيام بروز رساني موفق را دريافت کنيد. اگر با کليک روي کليد پاکسازي کش" پيام بروز رساني را دريافت نکرديد به روش زير عمل کنيد:

2- در صورتيکه پيام بروز رساني به نسخه ي 3.6.0 را دريافت نکرده ايد و يا از جوملاي ترجمه شده توسط ساير تيم ها و يا جوملا انگليسي استفاده مي کنيد و اکنون تمايل داريد به جوملاي بومي ايران کوچ کنيد لازم است ابتدا بسته ي کم حجم " زبان فارسي و تقويم شمسي " جومينا را از لينک زير  دانلود و همچون يک افزونه روي جوملاي خود نصب کنيد:


پس از نصب موفق بسته ي زبان فارسي جومينا با مراجعه به صفحه ي نخست ادمين جوملاي خود پيام بروز رساني به نسخه ي 3.6.0 را دريافت خواهيد کرد، در غير اين صورت مي بايست يک بار فرآيند روش 1 را يک بار طي کنيد.

شايان ذکر است پس از بروز رساني به نسخه ي 3.6.0 جومينا به يکي از روش هاي بالا ديگر نياز به انجام بروز رساني دستي نخواهد بود و هر بار پس از انتشار نسخه ي جديد، بروز رساني فوق از طريق ادمين جوملاي شما ارائه و قابل نصب خواهد بود.


از شما استدعا داریم که مشکلات خود را در رابطه با کارکرد افزونه ها در انجمن پشتیبانی جومینا مطرح نمایید . قسمت نظرات سایت صرفا جهت دریافت نظرات شما عزیزان در راستای بهبود عملکرد سایت در نظر گرفته شده است

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید
  • اولین نظر را شما بدهید