آخرین ارسال های انجمن پشتیبانی

آخرین نظرات

با سلام.لطفا اگر امکان دارد این افزونه را بروزرسانی فرمایید.با ورژن های جدید دیجی کام و جوملا سازگار...
سلام و وقت بخیر
من فایل جلسه اول رو دیدم و عالی بود.
میخوام در این دوره شرکت کنم که از ادامه دوره ...
درود بر شما
این دوره کاملا رایگان بود و قسمت های بعدی هم در سایت منتشر نمیشود
23
آذر
1393

31 دسامبر، پایان پشتیبانی از جوملا 2.5

31 دسامبر، پایان پشتیبانی از جوملا 2.5
(3 رای)
بر اساس اعلام جوملا جهانی، 31 دسامبر 2014 (حدود 15 روز دیگر) نسخه ی 2.5 جوملا به پایان عمر خود رسیده و پس از آن هیچگونه پشتیبانی اعم از افزودن امکان جدید، رفع اشکالات احتمالی و یا وصله های امنیتی برای آن منتشر نخواهد شد.

این اعلامیه به معنای پایان رسمی عمر جوملا 2.5 بوده و ضرورت دارد، کاربران این نسخه به جدیدترین ویرایش جوملا، یعنی جوملا 3.0.6 کوچ کنند. این کوچ ناگزیر بوده و با توجه به احتمال بروز مسائل امنیتی، ضروری است.

تیم جومینا همانگونه که هنگام انتشار جوملا 3 نیز اعلام کرده بود، با توجه به اعلام جوملا جهانی مبنی بر موقتی بودن جوملا 3، قصد پشتیبانی از این نسخه را تا انتشار جوملا 3.5 نداشت اما با توجه به پایان پشتیبانی از جوملا 2.5 و عدم انتشار جوملا 3.5، تیم جومینا پشتیبانی از جوملا 3 را بصورت فوری در دستور کار خود قرار داده است و می کوشد تا قبل از پایان عمر جوملا 2.5، نسخه ی جوملا 3 فارسی خود را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

این تصمیم به منظور جلوگیری از به خطر افتادن امنیت کاربران جوملا 2.5 فارسی جومینا و به منظور عمل به تعهد پشتیبانی صورت گرفته است.

همچنین با توجه به آنکه انتقال به جوملا 3 ممکن است برای برخی از کاربران مخاطره آمیز و دور از توان باشد، تیم جومینا خواهد کوشید تا تسهیلاتی را جهت این کوچ در اختیار کاربران خود قرار دهد.

جدید ترین اخبار مربوط به انتشار جوملا 3 و مسائل مربوط به کوچ، از طرین همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

از اینکه با تیم جومینا همراهید، ممنونیم.

با احترام
تیم مدیریت جومینا
24/آذر/93
از شما استدعا داریم که مشکلات خود را در رابطه با کارکرد افزونه ها در انجمن پشتیبانی جومینا مطرح نمایید . قسمت نظرات سایت صرفا جهت دریافت نظرات شما عزیزان در راستای بهبود عملکرد سایت در نظر گرفته شده است

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید
  • اولین نظر را شما بدهید