آخرین ارسال های انجمن پشتیبانی

آخرین نظرات

با سلام.لطفا اگر امکان دارد این افزونه را بروزرسانی فرمایید.با ورژن های جدید دیجی کام و جوملا سازگار...
سلام و وقت بخیر
من فایل جلسه اول رو دیدم و عالی بود.
میخوام در این دوره شرکت کنم که از ادامه دوره ...
درود بر شما
این دوره کاملا رایگان بود و قسمت های بعدی هم در سایت منتشر نمیشود
09
آذر
1391

جوملا 2.5.8 فارسی جومینا با تغییراتی جذاب منتشر شد!

جوملا 2.5.8 فارسی جومینا با تغییراتی جذاب منتشر شد!
(9 رای)

 

نسخه ی 2.5.8 جوملا فارسی جومینا را با تغییراتی جذاب و متفاوت دریافت و از آن لذت ببرید!

آنچه در این نسخه از جوملا فارسی جومینا در اختیار کاربران تازه کار جوملا قرار میگیرد به مراتب جذاب تر از بسته ی بروز رسانی جوملای جومیناست، چرا که در نسخه ی 2.5.8 جوملا فارسی جومینا قالبی با تکنولوژی Responsive در اختیار شماست! در تکنولوژی Responsive که البته در جوملا 3 بصورت پیشفرض فعال است مخاطبین شما اگر با موبایل به سایت شما سر بزنند نسخه ی موبایل سایت را خواهند دید!  اگر با تبلت خود بیایند نسخه ی تبلت و اگر با رایانه حضور یابند متناسب با ابعاد صفحه ی رایانه ی خود سایتی متفاوت را خواهند دید...  اما تغییرات دیگر که در این نسخه اعمال شده است...

مربوط می شود به پلاگین تغییر اعداد انگلیسی به فارسی که در این نسخه نیز با گسترش روبرو بوده است. در این نسخه می توانید با استفاده از پلاگین جومینا نامبر اعداد انگلیسی و حروف عربی را در مطالب ، تاریخ و ماژول های جوملای خود به فارسی تبدیل کنید.  از سوی دیگر اشکالی که در بروز رسانی خودکار هسته ی جوملا به آخرین نسخه ی فارسی جومینا وجود داشت در این نسخه برطرف گردیده و زین پس در صورت انتشار نسخه های جدید جوملا می توانید با استفاده از کامپوننت " بروزرسانی جوملا 2.5 جومینا " جوملای خود را به آخرین نسخه ی فارسی جومینا ارتقاء دهید.


در بخش ترجمه نیز ضمن برطرف ساختن اندک اشکالات موجود در ترجمه ی فارسی، سعی شده برخی کلمات ترجمه شده با کلماتی روان تر جایگزین گردد تا کاربر تازه کار جوملا درک وسیع تری از امکانات موجود در جوملا داشته باشند.

اگر در آماده سازی این نسخه دقت لازم صورت گرفته است اما کاربران عزیز همواره می توانند با طرح نظرات و یا گزارش اشکالات احتمالی موجود در هسته و ترجمه از طریق انجمن پشتیبانی ما را در آماده سازی جوملای فارسی بدون نقص یاری دهند.


تیم جومینا به همه ی کاربران جوملای 2.5 فارسی زبان که هر یک از نسخ جوملا 2.5 تا 2.5.8 را در اختیار دارند توصیه می کند با نصب بسته ی بروز رسان جوملا 2.5 جومینا به جوملا 2.5.8 از امکانات موجود در این نسخه ی جوملا استفاده کنند.

 

 توسعه ی این نسخه توسط:

تیم توسعه افزونه و برنامه نویسی جومینا

 

دانلود بسته ی کامل یا بسته ی بروز رسان جوملا 2.5.8 جوملا فارسی جومینا

 نسخه ی نمایشی جوملا 2.5.8 فارسی جومینا با قالب جدید

 

از شما استدعا داریم که مشکلات خود را در رابطه با کارکرد افزونه ها در انجمن پشتیبانی جومینا مطرح نمایید . قسمت نظرات سایت صرفا جهت دریافت نظرات شما عزیزان در راستای بهبود عملکرد سایت در نظر گرفته شده است

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید
  • اولین نظر را شما بدهید