آخرین ارسال های انجمن پشتیبانی

آخرین نظرات

مهندس عزیز سلام و عرض ادب و تشکر از شما بابت این همه زحمتی که می کشین
درود بر شما
به سرورتون درخواست ip میدید و میگید رو اکانتتون ست کنه
ip که دریافت کردید در قسمت پر...
سلام
لطفا در مورد اتصال به پروکسی توضیح میدید ؟
07
مرداد
1390

گزارش سومین دوره کلاس های آموزشی جومینا

گزارش سومین دوره کلاس های آموزشی جومینا
(0 رای)


به رسم هر بار که پس از برگزاری یک دوره از کلاس ها گزارش نحوه و چگونگی برگزاری کلاس ها را ارائه میکنیم این بار نیز تصمیم گرفتیم تا گزارشی مختصر از سومین دوره برگزاری کلاس های جومینا ارائه نماییم .

این دوره با چهار سرفصل اصلی به شرح

آموزش جوملا مقدماتی

آموزش جوملا پیشرفته

آموزش طراحی قالب (مقدماتی و متوسطه)

آموزش طراحی قالب پیشرفته

شروع بکار نمود

 

 

که نهایتا 1 سرفصل دیگر در طول دوره برای شرکت کنندگان در کلاس ها اضافه شد . در زمان برگزاری کلاس ها دریافتیم که بسیاری از کاربران حتی حرفه ای جوملا با seo و sef در سایت های خود دچار مشکل هستند لذا با پیشنهاد خود شرکت کنندگان یک دوره کلاس seo نیز در زمان برگزاری کلاس ها اضافه شد . که برای شرکت کنندگان در 4 دوره برگزار شد اجرا گردید .

 

 

در این دوره مجموعا 64 نفر شرکت نمودند که پس از گذراندن هر دوره موفق به کسب مدرک در آن دوره گردیدند . این عدد با این فرض محاسبه شده است بعضی از افراد در 3 کلاس به صورت همزمان شرکت نمودند 

شلوغ ترین کلاس این دوره کلاس طراحی قالب (مقدماتی و متوسطه ) بود که 25 نفر از شهرستان های مختلف شرکت نموده بودند پس از آن کلاس طراحی قالب پیشرفته و همچنین جوملا پیشرفته جایگاه های بعدی را کسب نمودند .

در این دوره نیز دوستان زیادی به جمع جومینایی ها پیوستند که آشنایی با آنان مایه افتخار شخص من و سایر اعضای تیم جومینا است . جومینا افتخار میکند که تا بحال توانسته است حداقل طی برگزاری 3 دوره کلاس خود 60 طراح قالب جوملا را به جامعه عرضه نماید. و انحصار این دانش را با جایگزین نمودن دانسته های رنگ باخته و قدیمی با آخرین دانش موجود بشکاند . از همه این ها مهم تر برای ما تشکیل اجتماعی از طراحان قالب و افراد حرفه ای جوملا است که همگی بتوانند در محیطی عاری از دقدقه های همیشگی فعالیت داشته باشند و پیمان دوستی ببندد .

برای شخص من تنها چیزی که از نت میماند همین دوستی های بی غل و غش است که به آن افتخار میکنم . یک تفاوت دیگر این دوره با دوره های دیگر داشت و ان این بود که برخی از دوستانی که در دور اول کلاس های آموزش طراحی قالب در مقطع پیشرفته شرکت نموده بودند باز هم در مقطع پیشرفته شرکت نمودند . که دیدار مجدد این دوستان نیز موجب مباهات میباشد .

در این دوره با اشکالاتی هم روبرو شدیم از جمله کلاس آموزش طراحی قالب با بیش از ظرفیت مجاز شروع به کار نمود یعنی 25 نفر ! اشکال این افزایش ظرفیت علاوه بر پایین آوردن کیفیت آموزشی صرف انرژی بیشتر از استاد است و همچنین با احتساب گرمای هوا هم که دیگه خودتون حساب کنید .

مشکل از اینجا شروع شد که کلاس روی 18 نفر بسته شد و در 4 روز آخر 7 نفر جدیدثبت نام نمودند به امید آنکه در روز اول کلاس ها خواهیم توانست که کلاس 25 نفری را به 2 کلاس تبدیل نماییم ثبت نام این 7 نفر انجام شد که متاسفانه در روز اول تنها 5 نفر حاضر شدند در روز های دیگر در کلاس شرکت کنند به همین دلیل کلاس دوم تشکیل نشد و همه در یک کلاس بودند که کار را بسیار سخت نمود . چرا که اصرار ما بر این است که حتما دانشجو بتواند در پایان کلاس قالب طراحی کند و کلاس تا همه نتوانند کار خود را تحویل دهند تمام نمیشود . وجود تعداد زیاد دانشجویان گرچه 2 استاد سر کلاس بود اما باز هم کار را برای ما سخت نمود . به همین دلیل ثبت نام کلاس های دور چهارم را زودتر از موعد معمول خواهیم بست .

دوستان شرکت کننده در کلاس های طراحی قالب توانستند به انجمن lordofjoomla.ir راه پیدا نمایند که ایمیل های دعوت نامه برای ایشان ارسال خواهد شد . ما اعتقاد داریم آموزش فرآیندی مستمر است لذا انجمن lordofjoomla بر پایه همین نگرش راه اندازی شده است تا اولا جمع صمیمی ایجاد شده حفظ کردد و دوما بتوانیم اشکالات مطرح شده را در حد توان پاسخ دهیم .

 

موفق باشید

گروه جومینا

از شما استدعا داریم که مشکلات خود را در رابطه با کارکرد افزونه ها در انجمن پشتیبانی جومینا مطرح نمایید . قسمت نظرات سایت صرفا جهت دریافت نظرات شما عزیزان در راستای بهبود عملکرد سایت در نظر گرفته شده است

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید
  • اولین نظر را شما بدهید